Bodrum Belediye Başkanı Aras, Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor

Bodrum Belediye Başkanı Aras, Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, mahallelerde gerçekleştirdiği saha çalışmalarına devam ediyor.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, mahallelerde gerçekleştirdiği saha çalışmalarına devam ediyor.
Saha ziyaretleri kapsamında Torba, Gölköy, Türkbükü ve Gündoğan mahallelerini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşları dinleyen Başkan Aras’ın ilk durağı, Torba Mahallesi oldu. Başkan Ahmet Aras, Torba Mahallesi Atatürk Caddesi boyunca Muhtar Suat Kaya ve ilgili birim müdürleriyle birlikte işletme sahipleri ve tatil yapan yerli ve yabancı turistlerle sohbet etti. Vatandaşların istek ve şikayetlerini de dinleyen Başkan Aras, yapılan çalışmalar hakkında da bilgilendirmeler yaptı. Başkan Aras, Torba 27 No’lu Aile Sağlığı Merkezi’nde de incelemelerde bulundu.

Başkan Aras, Torba'nın ardından Gölköy Mahallesi’nde Muhtar Ahmet Barut ile mahalledeki çalışmalar hakkında görüştü. Mahallede incelemelerde de bulunarak talep ve şikayetler kapsamında ilgili birim müdürlerine gerekli talimatları verdi.

Türkbükü Mahallesi’nde Mahalle Muhtarı Yücel Ertuğrul, meclis üyeleri ve ilgili birim müdürleriyle İnönü 6. Cadde boyunca esnaflarla sohbet eden Başkan Aras, esnafın dilek ve şikayetlerini dinledi. Türkbükü Belediye Kafe’ye de giden Başkan Aras, yerli ve yabancı tatilcilerle sohbet ederken kafe çalışanlarıyla da bir araya geldi. Belediye personeline bu sezon vatandaşların tüm kafelerden çok memnun olduğunu aktaran Başkan Aras, göstermiş olduklarıözverili çalışmalar dolayısıyla personele teşekkür etti.

Başkan Aras’a Gündoğan ziyaretlinde Mahalle Muhtarı Ali İneci, Başkan Yardımcısıİbrahim Akbaş ve ilgili birim müdürleri eşlik etti. Liman bölgesi ve sahil şeridinde bulunan işletmelerde işletme sahipleri ve çalışanlarına "hayırlı işler" dileyen Başkan Aras, restoranlarda oturan vatandaşların, yerli ve yabancı tatilcilerin ilgisiyle karşılaştı.

Başkan Ahmet Aras, saha çalışması sonunda Gündoğan Balıkçı Barınağı’nda, 2022-2023 av sezonunun başlaması dolayısıyla düzenlenen törene de katılarak bereketli bir sezon geçirilmesi dileklerinde bulundu.

Kaynak: ANKA Haber Ajansı