Çukurova Belediye Başkanı Çetin, Halk Günü’nde Yurttaşla Buluştu

Çukurova Belediye Başkanı Çetin, Halk Günü’nde Yurttaşla Buluştu

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Halk Günü toplantısında hemşehrileriyle bir araya gelerek, sorun ve talepleri dinledi. Başkan Çetin toplantıda, '8'inci Toplu Açılış ve Temel Atma Töreni’ne katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e de teşekkür etti.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Halk Günü toplantısında hemşehrileriyle bir araya gelerek, sorun ve talepleri dinledi. Başkan Çetin toplantıda, "8'inci Toplu Açılış ve Temel Atma Töreni’ne katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e de teşekkür etti.

Halk Günü toplantısında konuşan Çetin, şunları söyledi:

“23 PROJENİN AÇILIŞINI YAPTIK, 14 PROJENİN TEMELİNİ ATTIK”

"İki değerli liderimiz Çukurova'mızı Adana'mızışereflendirdi. Onlara çok teşekkür ediyorum. Türkiye'nin geleceğinde önemli görevler üstlenmesini beklediğimiz Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve Sayın Meral Akşener, toplu açılış ve temel atma törenimize katıldılar. Emek veren herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ağaç dalıyla gürler. Katkı sunan herkese teşekkür ediyorum. Çok coşkulu bir kitle vardı. Birbirinden değerli 23 projenin açılışını yaptık, 14 projenin temelini attık."

Adana'nın geçmişte adliye olaylarıyla anıldığını ancak artık ‘festivaller kenti’ haline geldiğini kaydeden Çetin, örnek olarak ‘Portakal Çiçeği Karnavalı’, ‘Lezzet Festivali’ ve ‘Jakaranda Kültür ve Sanat Festivali’ etkinliklerini gösterdi. Çetin, kentin olumsuz imajını ortadan kaldıran etkinliklerden birinin de ‘UluslararasıÇukurova Karikatür Festivali’ olduğunu belirterek, bu yıl festivalin 25 ve 26 Kasım günlerinde 5’inci kez düzenleneceğini açıkladı.

Kaynak: ANKA Haber Ajansı