Çukurova Belediyesi’nce Hizmete Açılan Atatürk Kız Ve Erkek Öğrenci Evleri Konuklarını Bekliyor

Çukurova Belediyesi’nce Hizmete Açılan Atatürk Kız Ve Erkek Öğrenci Evleri Konuklarını Bekliyor

ukurova Belediyesi’nce hizmete açılan ve yeni eğitim öğretim yılı için hazırlıklarını tamamlayan Atatürk Kız ve Erkek Öğrenci Evleri konuklarını bekliyor. Yurtlarda denetimde bulunan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, kayıt için gelen öğrenci velileriyle yaptığı sohbette, “Merak etmeyin çocuklarınız bize emanet. Gözünüz arkada kalmasın” dedi.

Çukurova Belediyesi’nce hizmete açılan ve yeni eğitim öğretim yılı için hazırlıklarını tamamlayan Atatürk Kız ve Erkek Öğrenci Evleri konuklarını bekliyor. Yurtlarda denetimde bulunan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, kayıt için gelen öğrenci velileriyle yaptığı sohbette, “Merak etmeyin çocuklarınız bize emanet. Gözünüz arkada kalmasın” dedi.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Atatürk Kız ve Erkek Öğrenci Evleri’ni ziyaret etti. Adana’daki üniversitelerde okuyacak öğrencilerin her türlü ihtiyacına cevap verecek nitelikte bir yurt yaptıklarını belirten Başkan Soner Çetin, odalarda denetim yaptı, kayıt için gelen öğrencilerin velileri ile sohbet etti.

İnsanın yeniden öğrenci olası geliyor’

Başkan Soner Çetin, Atatürk Öğrenci Evleri’ne gelişinde önce yetkililerden yapılan çalışmalar ve yeni döneme ilişkin hazırlıklar hakkında bilgi aldı. Daha sonra odaları gezen ve herhangi bir eksik olup olmadığını kontrol eden Başkan Soner Çetin, çamaşırhane ve ütü odasında da denetimde bulundu. Başkan Soner Çetin, öğrenci evlerinin açılışını CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun yaptığını anımsatarak, “Sayın Genel Başkanımız, öğrenci evlerimizle ilgili beğenisini, ‘İnsanın yeniden öğrenci olası geliyor’ sözleriyle ifade etmişti” dedi.

Kaynak: ANKA Haber Ajansı