İzmit’te Zafer Kutlamaları Göksel Konseriyle Devam Edecek

İzmit’te Zafer Kutlamaları Göksel Konseriyle Devam Edecek

İzmit Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yıl kutlamaları kapsamında, “Atatürk ve Milli Mücadele Anı Evi”ni İzmitlilerle buluşturuyor. Akşam düzenlenecek Göksel konseriyle ise Büyük Zafer’in yıl dönümüşarkılarla kutlanacak.

İzmit Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yıl kutlamaları kapsamında, “Atatürk ve Milli Mücadele Anı Evi”ni İzmitlilerle buluşturuyor. Akşam düzenlenecek Göksel konseriyle ise Büyük Zafer’in yıl dönümü şarkılarla kutlanacak.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve Milli Mücadele dönemine dair anıların yer aldığı“Atatürk ve Milli Mücadele Anı Evi” saat 16.00’da Hacı Hasan Mahallesi Sırrı Paşa Caddesi Tezer Sokak’ta açılıyor. Açılışın ardından yurttaşlar, saat 20.00’da Belsa Plaza önü İzmit Belediye Meydanı’ndan Kent Meydanı’na “Zafer Yürüyüşü”ne başlayacak. Yürüyüşün katılımcıları meydanda toplanan kent halkıyla birleşerek coşkuya ortak olacak.

Saatler 20.30’u gösterdiğinde ise Türk müziğinin sevilen ismi Göksel sahne alacak. İzmit Belediyesi tüm yurttaşları zafer kutlamalarında birlikte olmaya davet etti.

Kaynak: ANKA Haber Ajansı