Kuşadası Belediye Başkanı Günel, Davutlar Sanayi Sitesi Esnafıyla Bir Araya Geldi

Kuşadası Belediye Başkanı Günel, Davutlar Sanayi Sitesi Esnafıyla Bir Araya Geldi

Kuşadası Belediye BaşkanıÖmer Günel, Davutlar Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek talep ve önerileri dinledi.

Kuşadası Belediye BaşkanıÖmer Günel, Davutlar Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek talep ve önerileri dinledi.

Sanayi sitesi esnafıyla bir araya gelen Başkan Günel, esnafın isteklerini ve dileklerini dinleyerek gerekli birimlere iletti. Başkan Ömer Günel’e ziyareti sırasında Başkan Yardımcıları Oğuzhan Turan, Seyfi Seyhan Suvari, Remzi Çengel, Davutlar Mahallesi Muhtarı Erol Yağcıoğlu, Sanayi Sitesi Başkanı Erdoğan Erekli, İyi Parti İlçe Başkanı Hayati Atlı, Belediye Meclis Üyeleri Özgün Limoncu, Hasan Çelik ve birim müdürleri eşlik etti.

Sanayi Sitesi Başkanı Erdoğan Erekli, “Başkan Ömer Günel sayesinde burayı böyle kalabalık görmek bile bizi çok mutlu etti. Başkanımızın verdiği sözleri tutacağını biliyoruz ve kendisine çok güveniyoruz” dedi.

Başkan Ömer Günel, her fırsatta hemşehrileri ile bir araya gelmeye çalıştığını belirterek, şunları söyledi:

“Ne yazık ki pandemi döneminde uygulanan kısıtlamalar nedeniyle sizlerle arzu ettiğimiz ölçüde bir araya gelemedik. Ancak pandemi sürecini kentimizin alt ve üst yapı sorunlarınıçözmek için fırsata çevirerek pandemi yokmuşçasına çalışmalarımızı sürdürdük. Seçim döneminde özellikle vurguladığımız iki bölge vardı. Bunlardan birincisi İkiçeşmelik, ikincisi ise Davutlar Mahallesi idi. Göreve geldiğimiz günden bu yana uzun yıllardır hizmetten mahrum kalan bu mahallelerimizin hak ettiği yere gelebilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İkiçeşmelik Mahallesi’nin alt ve üst yapı sorunlarınıçözdük. Söz verdiğimiz Taziye Evi ve Anne Bebek Merkezi’nin de açılışını yaparak hemşehrilerimizin kullanımına sunduk. Davutlar Mahallesi’nde geçtiğimiz yıl başladığımız yenileme çalışmalarını sürdürüyoruz. Öte yandan Davutlar’a da taziye evi sözümüz vardı. Onun projesini de tamamladık. Şu anda hamamın bulunduğu alana taziye evini yapacağız. Böylece Davutlar’a verdiğimiz tüm sözleri tutmuş olacağız.”

Davutlar Sanayi Sitesi esnafının site girişine tak yapılması yönünde bir talebi bulunduğunu aktaran Günel, Sanayi Sitesi’nin girişine yerleştirilecek tak ile ilgili olarak hazırladıkları projenin görselini esnafla paylaştı.

Günel, İkiçeşmelik Mahallesi’nin ardından Davutlar’a da taziye evi yapacaklarını duyurdu.

Kaynak: ANKA Haber Ajansı