Safranbolu Belediyesiihtiyaç Sahibi Ailelerin Çocuklarına Beslenme Desteği Sağlayacak

Safranbolu Belediyesiihtiyaç Sahibi Ailelerin Çocuklarına Beslenme Desteği Sağlayacak

Safranbolu Belediyesi ile Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi (SAKEM)’de hazırlanan Beslenme Çantaları ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları ile buluşturulacak. Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Günümüz Türkiye’sinde artış gösteren fiyatlar nedeniyle kolaylıkla ulaşılması gereken temel gıda ürünlerini edinme konusunda ne yazık ki zorluk çeken ailelerimiz bulunmakta. ‘Gülen Yüzler’ projemizi uygulamaya alıyor ve ihtiyaç sahibi ailelerimize çocukları için beslenme çantalarını teslim ediyoruz” dedi.

Safranbolu Belediyesi ile Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi (SAKEM)’de hazırlanan Beslenme Çantaları, ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları ile buluşturulacak. Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Günümüz Türkiye’sinde artış gösteren fiyatlar nedeniyle kolaylıkla ulaşılması gereken temel gıda ürünlerini edinme konusunda ne yazık ki zorluk çeken ailelerimiz bulunmakta. ‘Gülen Yüzler’ projemizi uygulamaya alıyor ve ihtiyaç sahibi ailelerimize çocukları için beslenme çantalarını teslim ediyoruz” dedi.

Safranbolu Belediyesi ile SAKEM’de hazırlanan Beslenme Çantaları ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları ile buluşturulacak. Konu ile ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Elif Köse, şunları söyledi:

“TEMEL GIDA ÜRÜNLERİNİ EDİNME KONUSUNDA NE YAZIK Kİ ZORLUK ÇEKEN AİLELERİMİZ BULUNMAKTA”

“Safranbolu Belediyesi olarak; vatandaş odaklıçalışmalarımızla, ortaya sözden çok proje koyarak 7'den 70'e halkımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Günümüz Türkiye’sinde artış gösteren fiyatlar nedeniyle kolaylıkla ulaşılması gereken temel gıda ürünlerini edinme konusunda ne yazık ki zorluk çeken ailelerimiz bulunmakta. Geleceğimizin teminatıçocuklarımızın bu zorluklardan etkilenerek okullarına boş beslenme çantası ile gitmelerine gönlümüz el vermediğinden, onları, gelişimine katkı sağlayacak besin değeri yüksek beslenmeler ile okullara uğurlayacağız.

GÜLEN YÜZLER PROJESİ HAYATA GEÇİRİLİYOR

‘Gülen Yüzler’ projemizi uygulamaya alıyor ve ihtiyaç sahibi ailelerimize çocukları için beslenme çantalarını teslim ediyoruz. Anne, babalar çocuklarını güler yüzle okula uğurlarken, biz daha da güzel projelerle sizlerle olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile bu güzel projeye destek olan tüm bağışçılarımıza teşekkür ediyorum.”

Kaynak: ANKA Haber Ajansı