Tepebaşı Belediye Başkanı Ataç  Kent Merkezi Ve Kırsal Mahalle Sakinleriile  Bir Araya Geldi

Tepebaşı Belediye Başkanı Ataç Kent Merkezi Ve Kırsal Mahalle Sakinleriile Bir Araya Geldi

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, hemen her fırsatta kent merkezi ile birlikte kırsal mahalle sakinleri ile bir araya gelmeyi sürdürüyor.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, hemen her fırsatta kent merkezi ile birlikte kırsal mahalle sakinleri ile bir araya gelmeyi sürdürüyor.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Kızılcaören ve Gündüzler mahallelerinde vatandaşlar ile bir araya geldi. Muhtarlık, Belde Evi ve kıraathanelerde mahalle sakinleri ile buluşan Başkan Ataç, “Kırsal mahallelerimiz, eski ismiyle köylerimiz bizim ayrılmaz bir parçamız. Kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşlarımızın hizmet alma hakları, bizim için en az kent merkezinde yaşayanlarınki kadar kutsal. Çalışmalarımızı da bu anlayış ile sürdürüyoruz. Ekiplerimiz ile birlikte, köylerimiz mahalle statüsü kazandığı günden bu yana fedakarca bir çalışma sürdürüyoruz. Kırsal mahallelerimizi, kent merkezimizdeki hiçbir mahallemizden ayrı tutmadık. Kırsalda yaşayan vatandaşlarımız da belediyemizin hizmetlerinden herhangi bir aksaklık yaşamadan faydalanıyor. Diliyorum ki gelecekte de hep birlikte; kentiyle, kırsalıyla daha güzel, daha yaşanabilir bir kenti geleceğe taşıyacağız. Birlik ve beraberliğimiz sürdüğü müddetçe daha güzel günlere hep birlikte yürüyeceğiz” dedi.

Kaynak: ANKA Haber Ajansı