Turgutlu Belediye Başkanı Akın, Eş Zamanlı Çalışmaların Son Durumunu İnceledi

Turgutlu Belediye Başkanı Akın, Eş Zamanlı Çalışmaların Son Durumunu İnceledi

Turgutlu Belediye BaşkanıÇetin Akın, kent genelinde eş zamanlı sürdürülen çalışmaların son durumu ile ilgili incelemelerde bulundu.

Turgutlu Belediye BaşkanıÇetin Akın, kent genelinde eş zamanlı sürdürülen çalışmaların son durumu ile ilgili incelemelerde bulundu.
Turgutlu Belediye BaşkanıÇetin Akın, saha incelemelerinde bulundu. Başkan Çetin Akın ve Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, ilk olarak yapımında sona yaklaşılan Turgutlu Stadyumu ile yakında temeli atılacak Sanayi Çarşısı projesi alanında devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Çetin Akın ve Başkan Yardımcısı Fırat Honaz daha sonra Ergenekon Mahallesi İsmailcik Deresi Sokak'ta yürütülen üstyapıçalışmalarını inceledi. Başkan Çetin Akın, çalışmaların son durumu hakkında Fen İşleri Müdürü İbrahim Tunçkol’dan ve ekiplerden bilgi aldı.
BAŞKAN AKIN, GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI MUHAMMET AKYOL’U MİSAFİR ETTİ
Başkan Çetin Akın, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol’u misafir etti. Başkan Akın, Turgutlu’da hayata geçirilen, tamamlanan ve sona yaklaşılan proje alanlarını Başkan Muhammet Akyol ile birlikte gezdi. Başkan Çetin Akın ve Başkan Muhammet Akyol, daha sonra Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda (TUTSO) sahnelenen, Kurtuluş Savaşı’nın sembol isimlerinden biri olan Gördesli Makbule’nin hayatının konu edildiği “Asker Makbule” tiyatro oyununu birlikte izledi.
“TÜM İMKANLARIMIZ VE GÜCÜMÜZLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ”
Turgutlu Belediye BaşkanıÇetin Akın, çalışmalarla ilgili şunları söyledi:
“Yapımında sona yaklaşılan Turgutlu Stadyumu ile yakın zamanda temelini atacağımız Sanayi Çarşısı projemizdeki çalışmaların son durumunu, Ergenekon Mahallemiz için söz verdiğimiz İsmailcik Deresi Sokak'ta yürütülen üstyapıçalışmalarını incelemelerde bulunduk. Turgutlu’muza değer katacak projeleri bir bir hayata geçirmeye, tüm imkanlarımız ve gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Gördes Belediye Başkanımız Muhammet Akyol'u Turgutlu'muzda misafir ederek kentimizde hayata geçirdiğimiz ve yapımında sona gelinen projelerimizi ziyaret ederek başkanımızı bilgilendirdik. Ardından Kurtuluş Savaşının sembol isimlerinden Gördesli Makbule'nin konu edildiği ‘Asker Makbule’ tiyatro oyununu Turgutlulu ve Gördesli hemşehrilerimizle büyük bir keyifle izledik.”

Kaynak: ANKA Haber Ajansı